Nowoczesny katalog stron SEO:

Witaj w zadbanym, moderowanym z długą historią katalogu stron internetowych i firm www.ekatalog.com.pl. Aby dodać stronę lub firmę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Mir-Tor

Mir-Tor Firma MIR-TOR prowadzi działalność w dziedzinie obsługi technicznej i realizacji wielobranżowych zadań inwestycyjnych związanych z systemami klimatyzującymi, wentylującymi i rekuperacyjnymi. Naszymi Klientami zostają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, którzy chcą cenią sobie wysoki komfort klimatyczny. Głównym celem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń klimatycznych i wentylacyjnych, a także doradztwo i serwis techniczny, co ma wpływ na to, że jesteśmy jednym z najbardziej cenionych dostawców usług klimatycznych w Polsce.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór systemów klimatycznych renomowanych producentów Fujitsu General i Mitsubishi Electric. W naszej ofercie dostępne są zróżnicowane produkty, które można idealnie dopasować do wymagań naszych Klientów. Sprzedajemy klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe i przysufitowe typu Split i Multi Split. Nasza firma o innowacyjność i elegancki wygląd produktów.
Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji złożonych systemów klimatyzujących typu VRF zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem skomplikowanych systemów klimatyzacji typu VRF, które sprawdzają się w magazynach, budynkach przemysłowych, wielopiętrowych biurowcach i centrach handlowych o dużej powierzchni, gdzie istnieje konieczność montażu złożonych systemów urządzeń. Naszą działalność opieramy także na tworzeniu specjalistycznych systemów klimatyzacji precyzyjnej, która zapewnia odpowiednie warunki dla działania złożonych urządzeń w serwerowniach i centrach danych.

Oferujemy także bogaty wybór rekuperatorów i pomp ciepła, które stabilizują poziom wilgotności w mieszkaniach i pomieszczeniach użytkowych, z jednoczesnym dostarczaniem ciepła.
Mir-Tor Systemy klimatyzacji
ul. Broniewskiego 10
87-100 Toruń
Tel. (056) 658-76-80

Szczegóły strony www.mirtor.com.pl:

  • Ocena: 5.1/10 (17 głosów)

Podlinkuj stronę www.mirtor.com.pl:

Mir-Tor

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Lista popularnych słów kluczowych w katalogu

Ostatnio dodane komentarze:

  • Magdalena: Dobry towar w niskich cenach. Korzystam ze sklepu internetowego. Polecam!... Czytaj więcej »
  • Andrzej: Wydałem u nich już blisko 100tyś i ciągle mnie zaskakują profesjonalizmem, szybkością realizacji i c... Czytaj więcej »
  • Radek: Bardzo porządne mieszkania i istotnie interesująca okolica. Znacie być może inne ciekawe lokalizacje... Czytaj więcej »
  • Robert: noclegi w Wisle - poszukane, znalezione i ogólnie cool. Polecamy całą rodziną wybieramnocleg.pl... Czytaj więcej »
© Copyright 2015 - 2016 ekatalog.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Firmy budowlane | katalog stron |