Nowoczesny katalog stron SEO:

Witaj w zadbanym, moderowanym z długą historią katalogu stron internetowych i firm www.ekatalog.com.pl. Aby dodać stronę lub firmę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Kursy jazdy defensywnej

Kursy jazdy defensywnej Kurs bezpiecznej jazdy przeznaczony jest zarówno dla młodych, jak i kierowców z wieloletnią praktyką. W trakcie trzy-etapowego szkolenia kursanci zostaną zapoznani z technicznymi aspektami opanowania niebezpieczeństwa e ruchu ulicznym, a także z aspektami psychologicznymi, związanymi z redukcją stresu. Jazda pasywna to technika prowadzenia samochodu, która ma zredukować ilość wypadków w ruchu drogowym.
Rozpoznawanie i unikanie zagrożeń drogowych ma wpływ na poziom bezpieczeństwa podczas kierowania samochodem. Przygotowywane w naszym ośrodku szkoleniowym szkolenia z jazdy defensywnej mają za zadanie wykształcenie u kierowcy technicznych umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia pojazdu w ekstremalnych sytuacjach. Zapewniamy niskie ceny, doświadczonych instruktorów i niezbędne materiały szkoleniowe.
W trakcie kursu styl jazdy uczestników kursy zostanie zanalizowany przez profesjonalnego instruktora. W następnej kolejności zapoznają się oni z podstawowymi założeniami jazdy pasywnej i będą mogli naprawić ewentualne niedoskonałości w kierowaniu pojazdami.
Podczas szkolenia korzystamy z specjalistycznych urządzeń pomiarowych, które dokonują dokładnej analizy sposobu prowadzenia samochodu przez kursanta. Dodatkowo wyposażamy naszych kursantów w interesujące poradniki, w których zawarty jest opis czynników powodujących powstawanie wypadków drogowych. Zapewniamy wysoką jakość szkoleń i doświadczonych nauczycieli, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Szczegóły strony www.odtj.net:

  • Ocena: 4.0/10 (15 głosów)

Podlinkuj stronę www.odtj.net:

Kursy jazdy defensywnej

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Lista popularnych słów kluczowych w katalogu

Ostatnio dodane komentarze:

  • Magdalena: Dobry towar w niskich cenach. Korzystam ze sklepu internetowego. Polecam!... Czytaj więcej »
  • Andrzej: Wydałem u nich już blisko 100tyś i ciągle mnie zaskakują profesjonalizmem, szybkością realizacji i c... Czytaj więcej »
  • Radek: Bardzo porządne mieszkania i istotnie interesująca okolica. Znacie być może inne ciekawe lokalizacje... Czytaj więcej »
  • Robert: noclegi w Wisle - poszukane, znalezione i ogólnie cool. Polecamy całą rodziną wybieramnocleg.pl... Czytaj więcej »
© Copyright 2015 - 2016 ekatalog.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Firmy budowlane | katalog stron |