Nowoczesny katalog stron SEO:

Witaj w zadbanym, moderowanym z długą historią katalogu stron internetowych i firm www.ekatalog.com.pl. Aby dodać stronę lub firmę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Biuro Doradztwa Chemicznego

Biuro Doradztwa Chemicznego Przedsiębiorstwo z Pszczyny, istniejące na rynku pod marką „Biuro Doradztwa Chemicznego”, to założona w 2013 roku przez chemika Grzegorza Żmijowskiego firma proponująca okazały asortyment usług dla wytwórców tudzież dystrybutorów związków syntetycznych z Polski. Doświadczenie specjalistyczne założyciela firmy dozwala na kompleksową obsługę w zakresie oferowanych przez firmę usług. Do usług tychże przynależą: całkowita obsługa procesów połączonych z dyrektywami CLP oraz REACH (rejestracja i klasyfikacja substancji, sporządzanie, aktualizacja i tłumaczenie kart charakterystyki, wespół ze śledzeniem modyfikacji w przepisach), doradztwo przy wdrażaniu w laboratoriach badawczych systemu Dobrej Praktyki Laboratoryjnej, analizy laboratoryjne (teksykologiczne, ekotoksykologiczne, pozyskiwanie oraz generowanie danych) jak również kompleksowe tłumaczenia dokumentacji naukowej z dziedziny chemii. Doświadczenie oraz nieustanny rozwój firmy zapewniają iż jest ona należytym kooperantem dla Państwa przedsiębiorstwa.

Szczegóły strony www.bdchem.pl:

  • Ocena: 5.3/10 (17 głosów)

Podlinkuj stronę www.bdchem.pl:

Biuro Doradztwa Chemicznego

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Lista popularnych słów kluczowych w katalogu

Ostatnio dodane komentarze:

  • Magdalena: Dobry towar w niskich cenach. Korzystam ze sklepu internetowego. Polecam!... Czytaj więcej »
  • Andrzej: Wydałem u nich już blisko 100tyś i ciągle mnie zaskakują profesjonalizmem, szybkością realizacji i c... Czytaj więcej »
  • Radek: Bardzo porządne mieszkania i istotnie interesująca okolica. Znacie być może inne ciekawe lokalizacje... Czytaj więcej »
  • Robert: noclegi w Wisle - poszukane, znalezione i ogólnie cool. Polecamy całą rodziną wybieramnocleg.pl... Czytaj więcej »
© Copyright 2015 - 2016 ekatalog.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Firmy budowlane | katalog stron |