Nowoczesny katalog stron SEO:

Witaj w zadbanym, moderowanym z długą historią katalogu stron internetowych i firm www.ekatalog.com.pl. Aby dodać stronę lub firmę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Klinika implantologiczna

Klinika implantologiczna Dzięki firmie Liberdent Polska, który jest partnerem naszego stowarzyszenia w regeneracji, duża grupa członków naszego stowarzyszenia wzięła udział w szkoleniu, poświęconemu nowatorskiej metodzie użycia usuniętych zębów własnych pacjenta w celu odbudowy deficytów kostnych. Złoty standard w implantologii to zastosowanie autologicznych materiałów do polepszenia warunków kostnych. Dlatego też użycie zębów usuwanych do poprawy objętości i jakości tkanek twardych, może być rozwiązaniem ze wszech miar korzystnym. Odbudowana kość stanowi podłoże w momencie kiedy w szczęce umieszczane są implanty. Klinika implantologiczna oraz stowarzyszenie IMP razem z firmą Liberdent Polska zainicjowało szkolenie w którym wzięło udział 70 renomowanych klinicystów, w tym między innymi: prof. Marzena Dominiak, dr hab. Piotr Majewski, dr Krzysztof Awiłło, dr Bartosz Suliborski, dr Janusz Szarmach i wielu innych doświadczonych stomatologów z całej Polski. Wykład prof. Itzhaka Bindermana o biologii tkanek i sposobach wpływania na ich kondycję w obrębie jamy ustnej był wielce inspirujący! Choć zmęczenie październikowymi weekendami naukowymi jest już duże, to trzeba przyznać, że każdy kolejny kurs, konferencja czy kongres są coraz bardziej owocne, otwierając nas tym samym na coraz to nowsze opcje terapeutyczne.

Szczegóły strony implantmasterspoland.pl:

  • Ocena: 2.3/10 (7 głosów)

Podlinkuj stronę implantmasterspoland.pl:

Klinika implantologiczna

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Lista popularnych słów kluczowych w katalogu

Ostatnio dodane komentarze:

  • Magdalena: Dobry towar w niskich cenach. Korzystam ze sklepu internetowego. Polecam!... Czytaj więcej »
  • Andrzej: Wydałem u nich już blisko 100tyś i ciągle mnie zaskakują profesjonalizmem, szybkością realizacji i c... Czytaj więcej »
  • Radek: Bardzo porządne mieszkania i istotnie interesująca okolica. Znacie być może inne ciekawe lokalizacje... Czytaj więcej »
  • Robert: noclegi w Wisle - poszukane, znalezione i ogólnie cool. Polecamy całą rodziną wybieramnocleg.pl... Czytaj więcej »
© Copyright 2015 - 2016 ekatalog.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Firmy budowlane | katalog stron |