banner seokod.pl

Jazda defensywna

Dodano: 7 lat 10 miesięcy temu
Kurs bezpiecznej jazdy ma za zadanie wzrost bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Przygotowując szkolenia, nasza placówka szkoleniowa dba o poprawę kompetencji niedoświadczonych uczestników ruchu drogowego, jak i doskonalenie stylu prowadzenia samochodu doświadczonych użytkowników samochodów. Oferujemy profesjonalne kursy w gronie doświadczonych specjalistów, którzy odkryją przed Państwem techniki bezpiecznej jazdy.
Kurs jazdy pasywnej łączy teorię z praktyką. W pierwszej części szkolenia, w trakcie kierowania samochodu w ruchu ulicznym instruktor precyzyjnie oceni Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w trakcie lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu podstawowe zasady jazdy defensywnej i objaśni konkretne czynniki, które mają wpływ na pojawianie się kolizji drogowych. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Jazda defensywna to styl prowadzenia samochodu, którego priorytetem jest udoskonalenie kultury i bezpieczeństwa jazdy. W trakcie szkolenia pomożemy Państwu odpowiednio dopasowywać prowadzenie pojazdu do warunków pogodowych, przewidywać zachowania innych uczestników ruchu i reagować na zbliżające się zagrożenia.
Szkolenie jazdy defensywnej to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, poza przyjazną atmosferą, możemy zagwarantować Państwu profesjonalne poradniki i nowoczesne metody nauki. Zapisz się na kurs z jazdy defensywnej.

Podobne wpisy

Komentarze