banner seokod.pl

Okna Toruń Stolmar

Dodano: 7 lat 10 miesięcy temu
Firma Stolmar jest renomowanym producentem okien PCV. Od wielu lat zajmujemy się kreowaniem wysokiej klasy okien o niebanalnym wyglądzie i znakomitych właściwościach. Dbamy o oryginalne rozwiązania dla Twojego domu i firmy. Różnorodność wzorców i ogromne kwalifikacje naszych pracowników mają niebywały wpływ na renomę naszej firmy.
W szczególności liczy się dla nas precyzja wykonania. Nasze produkty okienne produkowane są z specjalistycznych materiałów. Dbamy o estetykę naszych wyrobów, wybierając jedynie najlepsze projekty. W naszych oknach zakładamy specjalne zaczepy antywyważeniowe, które podwyższają poziom bezpieczeństwa. Znakomita izolacja jeszcze lepiej zatrzymuje ciepło w Twoim domu. Nasze produkty są wyjątkowe i praktyczne.
Zapewniamy bogaty wybór modeli okien PCV w wielu wzorach. Nasi fachowcy pomogą Ci dobrać najlepszy model do Twoich oczekiwań i przedstawią Ci zalety płynące z wyboru naszych produktów. Na naszej stronie internetowej odkryjesz pełną ofertę okien, wraz z dokładnym opisem technicznym.
Na każdym kroku naszej działalności staramy się zachować wysoką jakość usług. Od wczesnej produkcji, aż po prace montażowe. Dodatkowo zajmujemy się także pracami serwisowymi, przywiązując szczególną uwagę do bezzwłocznej i skutecznego serwisu okien. Nasze okna to luksusowe produkty, przez które świat wygląda jeszcze lepiej.
PPHU Stolmar
Pawilon Maciej 1. piętro Konstytucji 3 Maja 10/19
87-100 TORUŃ
Tel: 784-530-835

Podobne wpisy

Komentarze