banner seokod.pl

Siatka do owijarek

Dodano: 7 lat 9 miesięcy temu
Przedsiębiorstwo Benmar jest cenionym producentem siatki rolniczej i worków do węgla. Nasza firma specjalizuje się również w sprzedaży wysokiej jakości akcesoriów biurowych w atrakcyjnej ofercie cenowej. Dbając o zróżnicowane wymagania Konsumentów, nasza firma produkuje niezniszczalne i niezawodne produkty z doskonałych materiałów. Spółka Benmar jest jednym z najlepszych producentów siatki ogrodzeniowej i materiałów do pakowania lokalnie, zapewniając swoim Klientom profesjonalne usługi.
Na etapie produkcyjnym siatki ogrodzeniowej, przedsiębiorstwo Benmar zwraca szczególną uwagę innowacyjne, trwałe i stosunkowo niedrogie rozwiązania. W procesie produkcji wyjątkowych ogrodzeń czerpiemy z wielu lat doświadczeń. W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór paneli ogrodzeniowych ocynkowanych, siatek powlekanych, siatek ocynkowanych, siatki leśnej, słupków ogrodzeniowych i akcesoriów do ogrodzeń. Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie w budowie ogrodzeń wokół prywatnych posesji, placów zabaw, boisk sportowych, terenów przemysłowych, magazynów i parkingów, a także w lesie.
Firma Benmar zajmuje się także sprzedażą produktów do pakowania. Produkty te idealnie zabezpieczają towar przed szkodą i trudnymi warunkami atmosferycznymi. Nasza firma zapewnia tani proces pakowania, dzięki materiałom, które które można z łatwością dopasować do danego produktu. W w naszej siedzibie mogą Państwo zakupić specjalistyczne folie stretch typu jumbo, maszynową, ręczną i spożywczą, oraz siatki do owijania palet, siatki rolnicze, taśmy PP i zapinki zabezpieczające, jak i worki do pakowania roli i węgla.
Benmar ogrodzenia i artykuły do pakowania
Białkowo 39A
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 785 182 282

Podobne wpisy

Komentarze