banner seokod.pl

Zespół na wesele na Śląsku - Gliwice, Bytom, Tychy.

Dodano: 7 lat 2 tygodnie temu
Zespół Vento to grupa muzyków posiadających wieloletnie doświadczenie muzyczne wyniesione z przygotowania oprawy muzycznej dla różnorodnych imprez. Aktualny skład zespołu tworzą dwie - cztery osoby w zależności od oczekiwań organizatorów imprezy i zapotrzebowania na określony styl muzyczny.
Dzięki naszemu repertuarowi i doświadczeniu w organizowaniu imprez cieszymy się dużym szacunkiem i zapotrzebowaniem ze strony organizatorów imprez wymagających oprawy muzycznej.
Swoje usługi muzyczne oferujemy na Śląsku. Gramy na weselach, festynach i imprezach integracyjnych. Posiadamy własny sprzęt sceniczny - muzyczny i oświetleniowy. Repertuar zawsze ustalamy z organizatorami imprezy i uzależniamy go od struktury wiekowej zaproszonych gości. Gramy covery bardzo popularnych przebojów polskich i zagranicznych przez co zapełniamy parkiet i tworzymy niepowtarzalną atmosferę.
Wybierając nasz zespół gwarantujesz gościom doborową muzykę i niepowtarzalną atmosferę oraz profesjonalne prowadzenie uroczystości.
Zespół Vento oraz DJ Hanys zapraszają na Śląsku - Katowice, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Tychy i Bytom.

Podobne wpisy

Komentarze

Zespół na wesele na Śląsku - Gliwice, Bytom, Tychy.
Adres strony:
Wyświetleń:
2270
Wizyt:
797
Kliknięć:
25
CTR:
3.14%