banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

Mamy w magazynach pełną gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, dlatego produkty marki Fischer sprzedawane są przez handlowców dysponujących szeroką wiedzą i spore doświadczeniem w tym zakresie. Klienci znajdą u nas w oparciu o ich indywidualne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, propozycję handlową i asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania uniwersalne, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Nasi doradcy wspomogą Cię w doborze właściwych produktów dla Twoich potrzeb. Oprócz systemów mocowań posiadamy także w ofercie akcesoria takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne i mocowania elektryczne

Wytwarzane są jedynie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną drogę nadzorczą i finalnie dostają symbol towarowy Made in Germany. Firma z własnej woli poddaje na podwojoną weryfikację wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich interesantów i zapewniać wysoki standard bezpieczeństwa, wynikający z użytkowania wkrętów Spax. Bogate znawstwo pozwala firmie sukcesywnie otwierać się na nowe dziedziny fabrykacji i odpowiadać na personalne potrzeby klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze