banner seokod.pl

Pierścienie tensorowe

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu

Sklep Tensorowe.pl ma w asortymencie pierścienie tensorowe, generatory i różdżki. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy także na  stronę internetową w celu powiększenia swoich informacji na temat pierścieni tensorowych.


Celem pierścieni tensorowych jest wykorzystanie energii subtelnych oraz przyspieszenie zmian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. Zależnie od typu pierścienia – możliwa staje się dynamizacja procesów w wybranym z obszarów swojego życia, począwszy od zdrowia, po przemian osobistych oraz finansowe. Reguły dotyczące delikatnej energii da się zrównać z ideami fizyki, które łamią czas i dystans. Może to oznaczać, że osoba może sterować przepływem tej energii przy pomocy zamiaru oraz, że reakcja jest możliwa nawet na dużą odległość. Wynika z tego, iż nie musimy mieć przy sobie pierścienia, żeby się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie połączyć, tak żeby poprawiał nasze intencjonalne reakcje.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe mogą być narzędziem wykorzystywanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, umożliwiając w ten sposób połączenie techniki z wnętrzem, i akcentując wszechobecny w naturze – dualizm. Matryca Energetyczna jest to olbrzymie pole potencjału świadomości (pole kwantowe), zostało one przedstawione przez Richarda Bartletta, umożliwiające oddziaływać na wszystkie aspekty naszego życia. Użytkowanie z tego pola morficznego o olbrzymim potencjale przekazującym informacje daje możliwość zmiany dotychczasowych wzorców zdrowotnych, związkowych, pieniężnych oraz stanów umysłu i emocjonalnych. 

Podobne wpisy

Komentarze